Truhlářské výrobky na míru

Milujeme vůni dřeva. A práci s ním. Neznáme lepší výrobní materiál, který by nám umožňoval plnit všechny vaše přání. Cokoliv potřebujete vyrobit ze dřeva na míru, to promyslíme, naplánujeme a nakonec zrealizujeme. Mezi nejčastější truhlářské výrobky, které připravujeme podle individuálních požadavků, patří:

Dřevěné dveředveře

Vyrábíme vchodové, interiérové, ale i ty do železných zárubní. Víme, že nabídka trhu dveří je bohatá. Proč si tedy nechat vyrobit dveře na zakázku? Protože získáte kvalitu. Dveře na míru z masivu nebo jiného kvalitního dřeva přesně zapadnou do zárubní. Žádné podkládání pantů nebo centrování netřeba. Jednou nasadíte a je hotovo. Typizované dveře jsou uniformní. Má je každý druhý dům. Dveře od truhláře jsou originální stejně jako vy a váš dům. Vynikají spolehlivostí a bezpečností. A to už za chvíli čekání na výrobu dveří přece stojí. Chcete dřevěné dveře, které nemá nikdo v okolí? Napište nám. My už se o vše postaráme.

Zárubně ze dřeva

Úplně vám nesedí představa dveří v kovových zárubních? Nedělejte kompromisy a neslevujte ze svých představ. Vyrobíme vám dřevěné zárubně pro jakékoliv dveře. Vyberte si dřevo, druh dekoru a typ zárubní a pustíme se do práce. Styl futer samozřejmě přizpůsobíme stylu vašich dveří.

Vrata a brány ze dřevavchodové dveře

Máte svůj vytříbený styl bydlení a chcete, aby váš dům už zvenčí vypovídal o tom, že tady jste doma a tohle jste vy? Nechte si vyrobit vrata ze dřeva, která sjednotí atmosféru okolí domu. Nebo máte jiný nápad? Chcete své hosty vítat extravagantní dřevěnou bránou, kterou nikdo široko daleko nemá? Řekněte nám svoji představu a my ji pro vás vyrobíme. Originální, funkční a ošetřenou tak, že zubu času bude odolávat ve skvělé kondici ještě za mnoho a mnoho let.

Dřevěná okna na míru

Nelíbí se vám plastová okna? Ani se vám nedivíme. I my nedáme na dřevěná okna dopustit. Skvěle vypadají a navíc nechávají dům dýchat. Vsaďte při rekonstrukci oken na kvalitu dřevěného materiálu a nechte si okna vyrobit na míru. Vyrábíme klasická i atypická okna různých rozměrů. Vyberte si dekor celodřevěných oken a vše ostatní už nechte na nás. Postaráme se, aby vaše nová plnila svoji funkci spolehlivě a na dlouho.

Dřevěný nábyteknábytek na míru

Nábytek ze dřeva, zejména z masivu, má svoje nepopiratelné kouzlo. Nechte svoje bydlení provonět vůní dřeva a zařiďte ho nábytkem, který budou dědit ještě vaše děti. Vyrábíme dřevěný nábytek na míru v různých dekorech s volitelnou povrchovou úpravu. Záleží čistě na vás, jestli necháte do svého domu vtrhnout přírodu a skříně budou pouze lakované nebo vsadíte na punc luxusu a nové postele s dekorem třešně opatříme voskem. Chcete stůl, židle, kuchyňskou linku, skříně do dětského pokoje nebo bytelnou manželskou postel? Žádný problém. To, co chcete, to dostanete. Stačí nás kontaktovat a na vašem novém nábytku začneme pracovat ještě dnes.

Repliky rustikálního nábytku

Baví vás nostalgie starých časů? Obdivujete zručnost mistrů, kteří vyrábějí rustikální nábytek, ale originály si nemůžete dovolit? Nevěště hlavu. Vyrobíme pro vás přesnou repliku. Přineste nám ukázat, o jaký kus nábytku v zámeckém stylu stojíte, my vezmeme poctivý kus dřeva a přeměníme ho ve váš sen. Ve výborné kvalitě a za rozumnou cenu.

Dřevěné schodištěschodiště

Dopřávejte si pohodlný a příjemný krok po dřevěném schodišti. Stupínky ze dřeva mají příjemný došlap a jsou dostatečně bytelné, aby jistily bezpečný krok. Máte staré schody do patra a uvažujete o jejich rekonstrukci? Vsaďte na osvědčený materiál, na dřevo. Dřevěné schodiště i zábradlí vyrobíme přesně na míru a podle dispozičního řešení vašeho domu. Rovné nebo točité schody? S mezerami mezi stupínky nebo celodřevěné? Jak je libo. Stačí nás jen kontaktovat.

Obložení

Líbí se vám severský styl bydlení? Stěny obložené dřevem? Zařiďte svůj domov v podobném duchu a užívejte si útulný interiér prodchnutý vůní dřeva. O obložení dřevem nebo palubkami se vám rádi postaráme.

Terasové podlahy ze dřeva

Je terasa vaší soukromou oázou klidu a pohody? Trávíte na ní spoustu času? Zútulněte ji. Třeba dřevěnou terasovou podlahou, která vás nechá vyběhnout bosky na balkon klidně už začátkem léta. Podlahy pro terasu připravujeme tak, aby perfektně odolávaly nešvarům počasí a zároveň zútulnily prostor, který pro vás tolik znamená.Pergola

Vše pro vaši zahradu

Dřevěné prvky k zahradě neodmyslitelně patří. Už máte dost plahočení se na záhonech se zeleninou a chcete ze své zahrady udělat prostor, kde budete odpočívat a scházet se s celou rodinou? Pomůžeme vám. Vyrobíme pro vás zahradní altán nebo pergolu. A ten samozřejmě vybavíme i dřevěným zahradním nábytkem. Vše na míru a přesně podle vašich představ. Připravte se na novou zahradní sezónu vybaveni zbrusu novým vybavením. Zavolejte nám a společně vymyslíme, čím vaši rodinnou pohodu na zahradě ještě zpříjemníme.