top of page
dřevo

CENOVÁ KALKULACE

Nechat si vyrobit truhlářský výrobek na míru znamená pořídit si domů kvalitu. Dveře, vrata, okna, nebo schodiště jsou tak plně přizpůsobeny vašemu prostoru, stylu a potřebám. Nedělejte kompromisy a svůj domov si zařiďte tak, jak to vyhovuje vám. Se splněním vašeho snu o bydlení s vůní dřeva vám pomůžeme.

JAK PRACUJEME?
Tesař při práci

Pracujeme vždy s kvalitním dřevem. Díky tomu vynikají naše výrobky dlouhou životností a snadnou udržovatelností. Naši truhláři jsou zkušení mistři svého oboru a jejich zručnost se pozitivně odráží především na detailech. Z naší dílny tak odchází pouze bezchybné výrobky, na které jsme my i jejich noví majitelé náležitě hrdí.

KOLIK TO STOJÍ?

Při pořizování dřevěných výrobků vás jistě bude zajímat jejich cena. Kolik stojí dveře na míru? Za kolik pořídíte dřevěné schodiště spolu s vchodovými dveřmi? Nezruinují okna ze dřeva váš plánovaný rozpočet? Odpověď je jednoduchá. Nechte si připravit nezávaznou cenovou kalkulaciZakázková výroba nemá jednotný ceník.

JAK DLOUHO TO TRVÁ?
dřevo

I stanovení výrobní doby je individuální záležitostí. Předpokládaný čas, který strávíme výrobou, vám sdělíme současně s cenovou kalkulací.

Poté, co se domluvíme na vzájemné spolupráci, stanovíme termín dokončení jak výrobku, tak i montáže a všech prací spojených s procesem výroby. Slíbené termíny vždy přesně dodržujeme. Stejně jako připravenou cenu.

Co slíbíme, to také splníme. Pokaždé a bez řečí.
bottom of page