Cenová kalkulace

Nechat si vyrobit truhlářský výrobek na míru znamená pořídit si domů kvalitu. Dveře, vrata, okna, nebo schodiště jsou tak plně přizpůsobeny vašemu prostoru, stylu a potřebám. Nedělejte kompromisy a svůj domov si zařiďte tak, jak to vyhovuje vám. Se splněním vašeho snu o bydlení s vůní dřeva vám pomůžeme.

Jak pracujeme?

Pracujeme vždy s kvalitním dřevem. Díky tomu vynikají naše výrobky dlouhou životností a snadnou udržovatelností. Naši truhláři jsou zkušení mistři svého oboru a jejich zručnost se pozitivně odráží především na detailech. Z naší dílny tak odchází pouze bezchybné výrobky, na které jsme my i jejich noví majitelé náležitě hrdí.

Kolik to stojí?

Při pořizování dřevěných výrobků vás jistě bude zajímat jejich cena. Kolik stojí dveře na míru? Za kolik pořídíte dřevěné schodiště spolu s vchodovými dveřmi? Nezruinují okna ze dřeva váš plánovaný rozpočet? Odpověď je jednoduchá. Nechte si připravit nezávaznou cenovou kalkulaci.

Zakázková výroba nemá jednotný ceník. Pro určení finální ceny proto potřebujeme znát základní informace:

  • Co budeme vyrábět?
  • Z jakého druhu dřeva budeme vyrábět?
  • Jaké jsou míry plánovaného výrobku?
  • Jakou povrchovou úpravu si představujete?
  • Budete si přát i montáž na místě?

S odpověďmi na všechny tyto otázky vám samozřejmě pomůžeme. Poradíme s výběrem dřeva. U větších projektů (okna, dveře, vrata, schodiště) zaměříme prostory, které bude nový výrobek zaplňovat. Odpovíme na všechny vaše dotazy a přihodíme vlastní návrhy řešení. Až budeme mít ve všem jasno, připravíme cenovou kalkulaci.

Jak dlouho výroba trvá?

I stanovení výrobní doby je individuální záležitostí. Předpokládaný čas, který strávíme výrobou, vám sdělíme současně s cenovou kalkulací.

Poté, co se domluvíme na vzájemné spolupráci, stanovíme termín dokončení jak výrobku, tak i montáže a všech prací spojených s procesem výroby. Slíbené termíny vždy přesně dodržujeme. Stejně jako připravenou cenu.

Co slíbíme, to také splníme. Pokaždé a bez řečí.